Znacie takie powiedzenie " Oczy - zwierciadłem duszy"? Oczywiście ,ze znacie! Oczy niebieskie, brązowe, zielone czy szare. Nie...

Pokaż mi Twoje oczy a powiem Ci kim jesteś...

/
5 Comments

Znacie takie powiedzenie " Oczy - zwierciadłem duszy"? Oczywiście ,ze znacie! Oczy niebieskie, brązowe, zielone czy szare. Niezależnie od koloru wszystkie przekazują intencje i myśli ich właściciela. Spojrzenie jest niezwykle wymownym elementem komunikacji, z którego możemy odczytać wiele informacji, dotyczących osobowości i emocji innych ludzi. 
Znalazłam do tego idealny wpis, trudno mi powiedzieć , kto jest jego autorem, bo znalazłam go na kilku stronach, bez autorskiego podpisu, uważam jednak,ze idealnie pasuje do dzisiejszego przekazu: 
“...Oczy są zwierciadłem duszy. Podobno nie kłamią. Więcej mówią niż usta. I może mniej ranią. Jakie są oczy moje? Podobno są ciepłe i przyjazne, bywaja smutne i wesołe, ale najczęściej są zamyślone. Kiedy się błyszczą odbijają wszystko, oprócz tego co smutne. Kiedy się cieszą, tak bardzo sie świecą. Można wyczytać z nich to, co mówi nam dusza. Bywaja rozmarzone. Potrafia uwiesć, potrafia uspokoić. Sa spokojne niczym dziecko w ramionach matki. Spokojne jak morze w bezwietrzny poranek. A jednak mozna sie w nich utopić. Stroją sie w nich emocje, jak przed wielkim lustrem królowa. Są moje, jedyne w swoim rodzaju...”

co o tobie mówią oczy

Ta kartka, choć piękna i wyraża przyjemne emocje ma w sobie podwójną głębie i mam nadzieje,że osoba od której tą kartkę otrzymałam nie obrazi się jesli wkleje również życzenia, ponieważ są to jedne z najpieknieszych życzeń jakie otrzymałam :)
Piękne , nieprawdaż? Tak samo jak ta poniższa szkiełkowa brożka.


A zagadkę zawartości dalszych niespodzianek , rozwiąże wszystkim ciekawym, w innym poście :)


Wielkie BUZIAK dla Ciebie Kasiu i milionowe podziękowania! :)))


You may also like

5 komentarzy:

 1. Jednym słowem przepiękne. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 2. zdecydowanie przepiękne! Oczy jak węgiełki :)

  ja również życzę wszystkiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkiego dobrego, wiesz że Ci dobrze życzę. :)
  buziaki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Łooo matko... na zdjęciu moje bazgroły jeszcze gorzej wyglądają niż w rzeczywistości ;)
  Super, że się podoba przesyłka i jeszcze raz wszystkiego NAJ... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziekuje, dziękuje, dziękuje x 100 0000000 :)))

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)