To jest płot, gdyby ktoś nie wiedział. Tak...na taki własnie płot patrzy codziennie Marieke. Fajny nie? Ja zaś nie widzę płotu, widzę mu...

Jaki płot, każdy widzi...

/
4 Comments

To jest płot, gdyby ktoś nie wiedział. Tak...na taki własnie płot patrzy codziennie Marieke. Fajny nie? Ja zaś nie widzę płotu, widzę murki, małe murki oddzielające każdą posesję. A jedyne płoty jakie tu widziałam to te co oddzielają całe osiedla lub ogródki za domem. Irlandia nie słynie z płotów, raczej z kamiennych murków, co nie oznacza,ze płotów nie ma... Hmmm....dobrze,że nie widzę płotu, dobrze,że nie mam takiego widoku z okna, dobrze bo nie chciałabym takiego pomyslu uwiecznić na pocztówce, aby ktoś mógł poczuć równe niezadowolenie jak ja....Chociaż , czy ja wiem, czy niezadowolenie? Może raczej obojętność do tej pocztówki - zero uczuć...Taki o ..... płot... Poznajcie zatem płot Marieke :)))
You may also like

4 komentarze:

 1. Są ładniejsze kartki z płotami. Ten raczej jak piszesz nie wzbudza entuzjazmu.

  OdpowiedzUsuń
 2. "taki se" jak to mawiają.
  ale wiesz, ja na przykład posiadam parę kartek... z butami i jakoś ciągle nie mogę się zabrać za ich wysłanie, bo obawiam się, że też nie wzbudzą entuzjazmu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No co Ty ... płotka nie lubisz? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. byli pod pałacem "Obrońcy Krzyża", a ja teraz robię za obrońcę płota:P (głupie porównanie, ale przynajmniej na czasie)
  Lubię płoty.. a ten też mnie się podoba..wcale nie uważam, że jest "taki se"...

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)