Pośród skał przeciska się zielony strumień wody. W Lavertezzo płynie on pod malowniczym, podwójnym mostem Ponte...

Takich widoków nie znajdziecie nigdzie, czyli uroki Szwajcarii

/
6 Comments
Pośród skał przeciska się zielony strumień wody. W Lavertezzo płynie on pod malowniczym, podwójnym mostem Ponte del Salti. Kto dalej pójdzie wzdłuż wody, znajdzie leżaki z kamienia i naturalne jacuzzi. Trudno jest znaleźć bardziej romantyczną okolicę do kąpieli. Z zapory Verzasca 220 metrów w dół skakał już na bungee agent 007. Dla tych, którzy chcieliby pójść w jego ślady: skok "007-Bungee-Jump" trwa dokładnie 7,5 sekund. Po nim z pewnością zasłużona kąpiel w Lago Maggiore.

szwajcaria uroki

Cóż, wszystko przede mną. Może nie skoczę na bungee ale mam nadzieje,że zobaczę chociaż Alpy, że pospaceruje sobie kiedyś Szwajcarskimi uliczkami  przy blasku ulicznych lamp i świetle księżyca. Mam nadzieje,ze zobaczę ją taką jak ją sobie wyobrażam. Kiedy? Nie wiem, może na zawsze pozostanie tylko marzeniem...ale przecież marzenia się spełniają :) szwajcarski znaczek
You may also like

6 komentarzy:

 1. Świetny widoczek, też bym chętnie na własne oczy kiedyś zobaczyła ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie góry są super i dlatego zawsze dobrze "wychodzą" na widokówkach ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też chciałbym kiedyś zobaczyć Szwajcarię na żywo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo...to widze, nie tylko ja mam takie marzenia :) Zadowoliłabym się jeszcze Austrią. Ale mimo wszystko Szwajcaria to mój punkt marzeniowo-docelowy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja byłam w Szwajcarii ... piękna :) chociaż takiego cuda jak na kartce nie widziałam to mogłam posłuchac grzmotów RheinFall i zwiedzić Konstancję nad Jeziorem Bodeńskim :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szwajcaria... Marzenie wielu.. Cudowne marzenie. Kiedyś się spełni.

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)