Vigo to miasto zwane Miastem Oliwnym , położone w w regionie Galicia, w północno-zachodniej Hiszpanii. Vigo jest miastem, w którym każdy ...

Co to jest Vigo?

/
2 Comments
Vigo to miasto zwane Miastem Oliwnym, położone w w regionie Galicia, w północno-zachodniej Hiszpanii. Vigo jest miastem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jego starówka (Casco Vello) zachęca do spacerów wąskimi uliczkami wśród barokowych kamienic, wstąpieniem na kawę do jednej z licznych kawiarni czy odpoczynkiem w jednym z parków z widokiem na port. Nocą w Vigo czeka na nas tradycyjny hiszpański botellón oraz liczne kluby, począwszy od dyskotek, poprzez miejsca z muzyką rock, aż do reggae. Należy przy tym pamiętać, że miejsca te zapełniają się dopiero około godziny 3 w nocy, by opustoszeć około 7-8 rano ;)


vigo w hiszpanii
You may also like

2 komentarze:

  1. Jak dużo zieleni! A mi hiszpańskie miasta bardziej kojarzą się z ciasną kamienną zabudową. A tu taka niespodzianka!

    OdpowiedzUsuń
  2. Super widoczek i miasto na pewno bardzo ciekawe :) Tylko te nocne dyskoteki... zdecydowanie nie dla takiego śpiocha jak ja ;)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)