Gdyby przeprowadzić ankietę, z czym Polakom kojarzy się Bułgaria, wśród najczęściej typowanych odpowiedzi z pewnością znalazłoby się Mo...

Morze czerwone i wino, czyli piekna Bułgaria

/
3 Comments

Gdyby przeprowadzić ankietę, z czym Polakom kojarzy się Bułgaria, wśród najczęściej typowanych odpowiedzi z pewnością znalazłoby się Morze Czarne i… wino. To właśnie Bułgaria jest krajem, z którego pochodzą ogromne ilości tego szlachetnego trunku. Może więc zatem warto byłoby zrezygnować z tradycyjnej podróży wzdłuż wybrzeża, a zamiast tego wybrać się śladem najwspanialszych bułgarskich win? To z pewnością dobry pomysł, by całkowicie odmienić tradycyjną formę spędzania wakacji.Ot, z pewnością wpadli na to Iza i Marcin, czyli moi znajomi z Szwecji, którzy podróżując nie zapomnieli o pewnej fanatyczce w Irlandii , która z nadzieją czeka na kartki z odległych krain. To moja pierwsza pocztówka z Bułgarii więc bardzoooo się z tego faktu cieszę. 

pocztówka z bułgarii
You may also like

3 komentarze:

  1. bardzo ładna i pocztówka i znaczek :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A wiesz Cleo że masz rację- na słowo Bułgaria zaraz myślę o winie:)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)