Melbourne wyróżnia się budynkami z epoki wiktoriańskiej, parkami, ogrodami i zielonymi bulwarami. To drugie co do wielkości miasto Austr...

Najsłynniejszy gitarzysta XX wieku, urodzony w Australii

/
2 Comments
Melbourne wyróżnia się budynkami z epoki wiktoriańskiej, parkami, ogrodami i zielonymi bulwarami. To drugie co do wielkości miasto Australii stanowi pełen życia, wielokulturowy ośrodek, o którego specyfice decydują nie tyle czynniki geograficzne, co sami mieszkańcy. Najbardziej liczy się tu dobre jedzenie, sport i kultura (zarówno „wysoka”, jak i „niska”).
Jednakże skupmy się na postaci z pocztówki. Mylnie oceniłam ów postać jako dziewczynkę, ponieważ jest to chłopiec, co więcej jest nim najsłynniejszy gitarzysta XX wieku, urodzony właśnie w Australii w Melbourne. Podobno jest sławny, choć ja o nim nigdy nie słyszałam, ale nie musiałam - nie interesowałam się nigdy gitarą i ich "użytkownikami".  Przyznam,że pocztówka była by fajniejsza gdyby nie było tam tylko wolnego białego miejsca. To istna profanacja ! No ale , nie marudzę - jest pierwsza pocztówka z Australii i jaka by nie była, jestem happy :)


Znaczek...mmmm : ) 
You may also like

2 komentarze:

  1. Faktycznie dziwne, że tyle miejsca białego zostawili... marnotrawstwo niesamowite

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam do mnie po wyróżnienie :)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)