Pocztówka od "Boskiej Złośnicy", ponieważ bardzo przypodobałam sobie to sformułowanie w stosunku do Emilki i wbrew wszelakim poz...

Warszawskie Getto na widokówce

/
3 Comments
Pocztówka od "Boskiej Złośnicy", ponieważ bardzo przypodobałam sobie to sformułowanie w stosunku do Emilki i wbrew wszelakim pozorom ma to dość miłe ujście ;) 
Warszawskie Getto pięknie rozdzielone na tym multiviewie, których stosunkowo nie lubie, ale na takim zarysie może być jak najabardziej. Tym bardziej ,ze już kiedyś multiviewom musiałm zwrócić honor, gdy otrzymałam, również piekną Warszawę od Grey'a.  
Pocztówką ta jest dla mnie na tyle interesującą, że ujdzie wszystko. Ponieważ ma dla mnie wartość historyczną. Myślę, że każdemu znana jest historia powstania Getta podczas II Wojny Światowej. Polecam wszystkim poniższy krótki filmik aby zrozumieć powagę sytuacji jaka wówczas miała miejsce, bo chyba nic bardziej nie działa na ludzkie serca niż wgląd na niczemu niewinne dzieci, które nawet nie mogły sobie pomarzyć o pięknym dzieciństwie a co dopiero o kroku w dorosłość. 


Warszawskie GettoYou may also like

3 komentarze:

  1. Boska złośnica hmm ... aż starch pomyśleć jakbyś mnie nazywała jakbym wysłała Ci kartkę z wydawnictwa " pan dragon " ;>

    OdpowiedzUsuń
  2. Oooo...to by dopiero była gratka ;)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)