Nie wiele Wam powiem o samej Hakubie, bo nie wiele wiem i nie wiele informacji na jej temat mogę uzyskać. Jedno z wielu miast Japonii, zna...

Japonia - Hakuba , kraj kwitnącej wiśni

/
5 Comments
Nie wiele Wam powiem o samej Hakubie, bo nie wiele wiem i nie wiele informacji na jej temat mogę uzyskać. Jedno z wielu miast Japonii, znane głownie jako ośrodek Olimpijski ze względu na skocznie. W 1998 roku odbywały się tam Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Taki widok jak poniżej na Shinshu ma nadawca tej pocztówki z swojego okna. Czy wypada zatem zazdrościć? Owszem wypada! Ja niestety muszę zadowolić się widokiem na sąsiedzkie domy i czasem jako atrakcję ujrzę nagą sąsiadkę, która lubi w takiej to krasie stawać w oknie, jednakże uwierzcie mi, mało zadowalający widok nawet dla mężczyzny. Zdecydowanie zatem wole te poniższe widoki prezentowane na tych dwóch widokówkach. 

hakuba japonia


Ta pocztówka jest od znanej większości AniT. Właśnie tak wyobrażam sobie Japonie swoich marzeń - kraj kwitnacej wiśni. To musi być dopiero widok.


kwitnąca wiśnia
You may also like

5 komentarzy:

  1. zrób sąsiadce zdjęcie - zaryzykujemy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jejku, druga kartka powala mnie na kolana ! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mnie także! Absolutnie powala :)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)