Nie mogłam się doczekać aż ujawnie te cudeńka. Kazde jedno cudne i bajkowe. Rozmarzyłam się gdy na nie patrze. A wszystko to dzięki Krzysz...

Zbiór jednych z najpiękniejszych pocztówek.

/
5 Comments
Nie mogłam się doczekać aż ujawnie te cudeńka. Kazde jedno cudne i bajkowe. Rozmarzyłam się gdy na nie patrze. A wszystko to dzięki Krzysztofowi, który zadbał o to aby te istnie boskie pocztowki trafiły w moje ręce. Rzeczywiscie są tak piekne jak na zdjeciach jakie u niego widziałam.

Aż chce się poczuć ciepło lata, być pokąsanym przez paskudne komary i spedzic cały wieczór nad jeziorkiem gapiąc sie w zachód słońca ...

1.


2.
Powiem szczerze - nie sądziłam, że Warszawa potrafi być taka piekna - mam obsesje na punkcie kolorów nieba - ujęcie wygląda jak z bajki, a druga - muliview , za którymi specjalnie nie przepadam, trafiła mnie w serce. Zwracam honor multiview'om. Obie piekne!

3.


4.


Myslicie ,że to koniec? Otóż nie. Przecież Greyboy musiał jeszcze wysłać cos z swego pieknego Białegostoku. Ta pocztówka niezmiernie mi się podoba. Z resztą co ja mówie - WSZYSTKIE MI SIĘ PODOBAJĄ!!!

5.You may also like

5 komentarzy:

 1. nie przesadzaj Marysiu, kartki jak kartki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach...i to mówi milosnik pocztówek! No nie wierze.

  nu nu...moje małe cudenka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kartki z Warszawy są świetne! A tę multiview też mam. Gdyby nie ten Pałac Kultury to bym nie pomyślał że to Warszawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. 2 kartka,ten zachod,niesmaowite

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie Petitku, az sie wierzyc nie chce, że to Warszawa.

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)