Dwie przepiekne pocztówki od dwoch uroczych kobiet. Te pocztówki są niesamowicie zachwycające i zazdroszcze Madzi i Adzie,że mają do nich d...

Indyjska dziewczynka

/
0 Comments
Dwie przepiekne pocztówki od dwoch uroczych kobiet. Te pocztówki są niesamowicie zachwycające i zazdroszcze Madzi i Adzie,że mają do nich dotęp, choc z drugiej strony mogłabym popaść w jakąś agonie ich zakupywania. Jedna lepsza od drugiej, trudno jest wybrac ulubioną, dlatego poszłam na kompromis - uwielbiam obie :)

1. Indyjska dziewczynka - ach te dzieciece spojrzenie pełne marzeń i nadziei, ten uśmiech prawdziwy i radosny.2. Symbolika - podobnie jak Madzi - owa pocztówka ma dla mnie znaczenie symboliczne - nie tylko wołanie o jednosc i pokój ale i o tolerancje. Bardzo lubie symboliczne pocztówki.


Z kolei znaczek bardzo skojarzył mi się z tą pocztówką http://cleopatra-memoriesthatremain.blogspot.com/2010/01/dania-danmark.html . Sliczny jest.

You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)