Pamiętam gdy jeszczy byłam dzieckiem, znajdywałam przypadkiem gdzieś w książkach mojej mamy suszone liście lub kwiaty. Były to dla mnie ma...

Sekretna Książka Przyrodnicza. Suszone kwiaty.

/
0 Comments
Pamiętam gdy jeszczy byłam dzieckiem, znajdywałam przypadkiem gdzieś w książkach mojej mamy suszone liście lub kwiaty. Były to dla mnie magiczne skarby, które nie wiadomo dlaczego znalazły się między stronicami książek. 

Nawet nie zwróciłam uwagi, kiedy sama zaczełam tak robić jakieś dwa lata temu. Chyba było mi szkoda wyrzucić opadajace płatki z kwiatów. Umieszczałam je więc w jednej z książek, które posiadam. Tak się dziwnie złożyło, że do tego celu wybrałam książkę z fotografiami natury. Dość starą, która kiedyś zdobyła dla mnie teściowa na jakimś tzw. pchlim targu. 

suszone liście

Zrobiłam się sentymentalna, pewnie zawsze byłam, ale im więcej lat mamy, tym bardziej staramy się zatrzymać chwile dla siebie. Ta książką jest tego dowodem. Już pomijam fakt, że jest pięknie wydana, a zdjęcia, które się w niej znajdują są niezwykle ujmujące i czarno-białe, tak jak lubie. 

Teraz jest to moja skarbnica suszonych płatków kwiatów i liści. Taki album przyrodniczy, tylko dla mnie. Spersonalizowany, pełny natury. 

natura zilustrowana  w książce

world of nature book

 Jak osuszyć liście i kwiaty?


 Stara książka o naturze

książka o przyrodzie

Suszone liście

Po więcej zapraszam tu.You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)