Istnieje wiele sposobób na organizacje pocztówek w swoim mieszkaniu. Chyba takimi najbardziej tradycyjnymi to albumy i pudełka. Jednakże o...

Jak zorganizować pocztówki w domu?

/
0 Comments
Istnieje wiele sposobób na organizacje pocztówek w swoim mieszkaniu. Chyba takimi najbardziej tradycyjnymi to albumy i pudełka. Jednakże ostatecznie miejsce w nich się kończy wraz z napływem nowych pocztówkowych okazów. Zakup kolejnego pudła mnie nie satysfakcjonował i nie pomaga mi w żaden sposób w codziennej ich organizacji. Potrzebowałam to zmienić w trybie natychmaistowym.

W internecie udało mi się w końcu znaleźć taką szafkę, która pomieści i wyselekcjonuje część mojej kolekcji. Pisałam o tym cudownym mebelku ważącym 50 kg! już w tym artykule, do którego odsyłam Was po więcej szczegółów i informacji.

W czym przechowywać pocztówki?

Dzięki dużej ilości szuflad, moje pocztówki są uporządkowane i posegregowane tak jak chciałam. Bez problemu mogę po nie sięgnąć bez zbędnego przeszukiwania ich w pudle szukając niczym igły w stogu siana. 

Filmik o tym na youtube, znajdziecie tutaj.

pocztówki organizacja

You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)