Tegoroczna zima postanowiła być lżejsza niż w ubiegłym roku. Myślę, że gdzieś tam rozgrywa się prawdziwa batalia między zimą i wiosną, a m...

Wiosenna rewolucja - pożegnanie zimy.

/
0 Comments
Tegoroczna zima postanowiła być lżejsza niż w ubiegłym roku. Myślę, że gdzieś tam rozgrywa się prawdziwa batalia między zimą i wiosną, a może nawet podpisali już sojusz? Wiosna postanowiła odebrać to, co zostało jej odebrane rok temu.
Zima jest dla mnie nawet znośna, ale tylko w miesiącu grudniowym, wówczas rówież dopraszam się o biały śniżny puch na okres świąteczny. Jednak wraz z nowym rokiem nadchodzi tęsknota za ciepłem, jasnym słońcem, dłuższymi dniami, śpiewem ptaków i pierwszymi oznakami wiosny. Styczeń i Luty nigdy nie były moimi faworytami, to dla mnie niczym kwarantanna, którą muszę przetrwać odizolowana od wszystkiego co dobre i radosne ;) Tym bardziej cieszy mnie fakt, że wiosna postanowiła zawitać do nas już szybciej, ukazując nam to na każdym kroku - krokusy, przewiśniegi, promienie słońca skradajace się o poranku do mojej sypialni i ptaków śpiew odbiegający z parku - a to wszystko już w lutym (jak tak dalej pójdzie to zacznę lubić ten miesiąc). Nie jest mi żal żegnać się z zimą.

zima bałwan


znaczek z MinskaYou may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)