Pulaski to miasto w hrabstwie Giles w stanie Tennessee, w Stanach Zjednoczonych. Miasto, według spisu ludności z roku 2000, liczyło 78...

Pułaski County.

/
0 Comments

Pulaski to miasto w hrabstwie Giles w stanie Tennessee, w Stanach Zjednoczonych. Miasto, według spisu ludności z roku 2000, liczyło 7871 mieszkańców. Jest siedzibą władz hrabstwa. Pulaski jest znane jako miejsce narodzin Ku Klux Klanu, aczkolwiek miasto potępiło tę rasistowską organizację. Zostało nazwane na cześć Kazimierza Pułaskiego, bohatera wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych.Pulaski County, MO jest dumny z jednego z największych instalacji wojskowych w USA -  Fortu Leonard Wood. Pełen w wyjątkowe atuty - połączony z centrum miasta , posiadający najwyższej klasy muzea wojskowe , naturalne piękno malowniczych krajobrazów i przyjazną atmosferę - to tylko nieliczne z zalet jakie stwarza dla idealnego miejsca dla wojskowych zjazdów.

You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)