Pocztówka ta nalezy do jednych z najstarszych w mojej kolekcji, a juz na pewno najstarsza względem moich wszystkich pocztówek i kartek świ...

Jedna z moich najstarszych pocztówek świątecznych.

/
2 Comments
Pocztówka ta nalezy do jednych z najstarszych w mojej kolekcji, a juz na pewno najstarsza względem moich wszystkich pocztówek i kartek świątecznych. Ma dla mnie specjalne znaczenie - głęboko sentymentalne. Niestety nie znam dokładnej daty jej produkcji o jej latach świadczy już pożółkły papier i jej stary styl graficzny. Gdybym miała powiedzieć, która pocztówka jest dla mnie najważniejsza w mojej kolekcji, bez namysłu odpowiedziałabym, że własnie ta. Przechowuje ją w specjalnej foli, aby nie doznała dalszych uszkodzeń.

pocztówka z bałwankiemYou may also like

2 komentarze:

  1. Prosta, ale bardzo sympatyczna karteczka.Nie dziwię się, że jesteś do niej przywiązana. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piekna kartka. Takie właśnie pocztówki budzą niejednokrotnie sentyment wśród ich posiadaczy :). Ja już nie mogę się doczekać, kiedy wrócę do domu i zajrzę do dawnych, świątecznych kartek. Zbierałam je przez całe swoje dzieciństwo... :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)