Pora najwyższa zabrać się za wypisywanie kartek świątecznych , nie zostawiajmy tego na ostatnią minutę. Przed Świętami jest zawsze nawał p...

Świateczne Kartki na Boże Narodzenie.

/
4 Comments
Pora najwyższa zabrać się za wypisywanie kartek świątecznych, nie zostawiajmy tego na ostatnią minutę. Przed Świętami jest zawsze nawał poczty świątecznej, co oznacza opóźnienia w dostawie. Nie mówiąc juz o tym, że sami mamy sporo innych zajęć w związku z przygotowaniami.
Warto wiec zabrać się za ich rozpisywanie już teraz - osobiscie uważam to za jedną z przyjemniejszych czynności, którym chetnie się poddaje. 
Te piekne kartki świąteczne, które chciałabym Wam pokazać otrzymałam w prezencie. Bardzo mnie ucieszyły, bo należą do wyjątkowo pięknych. Każdy ich detal zachwyca moje oczy i mam nadzieje, ze również obdarowani bedą nimi zachwyceni.


You may also like

4 komentarze:

 1. Muszę przyznać, że kartki powalają!!! Są przepiękne, chyba nigdy wcześniej nie widziałam tak cudownych kartek. Obdarowani na pewno się ucieszą! Ja również powoli wypisuję kartki, wyślę je za kilka dni właśnie z uwagi na ewentualne opóźnienia.

  Serdecznie podrawiam :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę piękne kartki! Ja już wypisałam świąteczne pocztówki i niedługo powędrują do znajomych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kartka z matrioszką to moja faworytka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podpisuję się pod poprzedniczką: kartka z bombką-matrioszką to cudo :)

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)