Welcome
Witaj na moim blogu, poświeconym mojej pasji do postcrossingu, pamietnikom i pomysłów zrobionych z papieru.
Popular Posts
Postcrossing Countries
- Algeria
- Argentina
- Australia
- Austria
- Belarus
- Belgium
- Brazil
- Bulgaria
- Canada
- China
- Croatia
- Cyprus
- Czech Republic
- Denmark
- Dominican Republic
- East Africa
- Egypt
- Estonia
- Finland
- France
- Germany
- Gran Canaria
- Greece
- Hong Kong
- Hungary
- Ibiza
- Iceland
- India
- Indonesia
- Iran
- Ireland
- Italy
- Japan
- Laos
- Latvia
- Lithuania
- Luksemburg
- Malaysia
- Maldives
- Mallorca
- Mauritius
- Mexico
- Moldova
- Montenegro
- New Zealand
- Philippines
- Poland
- Portugal
- Russia
- Sardinia
- Scotland
- Sicilia
- Singapore
- Slovenia
- South Africa
- Spain
- Sri Lanka
- Sweden
- Switzerland
- Taiwan
- Tenerife
- Thailand
- The Netherlands
- Tunisie
- Turkey
- UK
- USA
- Ukraine
- Venezuela
- Wales
- Watykan
Etykiety
- 3D
- Akcesoria Biurowe
- Albumy
- Anioly
- Anne Geddes
- Boze Narodzenie
- CD/DVD
- Ciekawa Architektura
- Czarno-Biale
- Czolgi
- DIY
- Darmowe Tutoriale
- Dekoracje
- Do Wydruku
- Drewniana Pocztowka
- Dzieci
- Film
- Flagi
- Folklor
- Fotografia
- Girlanda
- Góry
- Ilustracje
- Jedzenie i Napoje
- Journaling
- Kalendarium Historyczne
- Kalendarz
- Kolekcje
- Konkurs/Competition
- Koperty
- Kosmos
- Kreskowki i Animacje
- Ksiazki
- Kwiaty
- Latarnie Morskie
- Listy
- Magnesy
- Malarstwo
- Mapy
- Militaria
- Mosty
- Multiview
- Muzyka
- Nocna Panorama
- O mnie
- Okazyjne Kartki
- Opakowania/Pudełka
- Papierowy Design
- Plakaty
- Plaże
- Pocztowki
- Podroze i Turystyka
- Pomniki/Monumenty
- Postcrossing
- Puzzle
- Reklama
- Religijne
- Reprinty
- Samochody
- Samoloty
- Sentencje
- Sepia
- Skrzynki Pocztowe/Poczta
- Sport
- Spotkania Postcrosserow
- Statki
- Strony Warte Polecenia
- Sławni Ludzie - Niezwykłe Osobowości - Znane gwiazdy
- Walentynki
- Wielkanoc
- Wiersze
- Wschody i Zachody
- Youtube
- Zabawne
- Zakupy
- Zamki i Palace
- Zjawiska Atmosferyczne
- Znaczki
- Zwierzeta
- Zyczenia

Muszę przyznać, że kartki powalają!!! Są przepiękne, chyba nigdy wcześniej nie widziałam tak cudownych kartek. Obdarowani na pewno się ucieszą! Ja również powoli wypisuję kartki, wyślę je za kilka dni właśnie z uwagi na ewentualne opóźnienia.
OdpowiedzUsuńSerdecznie podrawiam :).
Naprawdę piękne kartki! Ja już wypisałam świąteczne pocztówki i niedługo powędrują do znajomych :)
OdpowiedzUsuńkartka z matrioszką to moja faworytka :)
OdpowiedzUsuńPodpisuję się pod poprzedniczką: kartka z bombką-matrioszką to cudo :)
OdpowiedzUsuń