Rzadko wysyłam listy, głównie skupiam się na pocztówkach. Wynika to z faktu, że lubie otrzymywać wypisane i opieczętowane pocztówki, ale c...

Jak udekorować kopertę?

/
6 Comments
Rzadko wysyłam listy, głównie skupiam się na pocztówkach. Wynika to z faktu, że lubie otrzymywać wypisane i opieczętowane pocztówki, ale czasami zdarzają się sytuacje, że decyduje się na większą wymianę i wówczas piszę listy. Przede wszystkim staram się mile zaskoczyc adresata, często wkładam do koperty mały upominek, niekiedy jest to torebka z herbata niekiedy coś zupełnie innego. Samą kopertę również staram się uatrakcyjnić. Korzystając z okazji, ze mamy piekną jesień, wydrukowałam sobie elementy dekoracyjne z jesiennym motywem , ktore pokazywałam Wam TUTAJ. Możecie je wciąż pobrać i wydrukować dla siebie. Ponieżej przedstawiłam Wam jeden z sposobów jak je wykorzystać np. w celu ozdobienia koperty.


dekoracja na kopertęjesienne dekoracje na kopercie


taśma washikoperty HolandiaYou may also like

6 komentarzy:

 1. super pomysł! :)
  jeśli mogę spytać to gdzie kupiłaś te ozdobne tasiemki? Szukałam takich i nigdzie nie mogę znaleźć... Ma to jakąś konkretną nazwę? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie w Polsce, ale z pewnością i w Polsce w wielu papierniczych sklepach można dostać. To znane juz chyba wszystkim - washi tape.

   Usuń
 2. Przesyłka w tak pięknie ozdobionej kopercie od razu zaintryguje adresata :))

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)