Kwiaty stanowią nieodzowny element naszego życia. Dzisiaj mam fantastyczny humor, a jego głębie oddaje ta pocztówka. łagodność barw n...

Kwiaty

/
3 Comments

Kwiaty stanowią nieodzowny element naszego życia. Dzisiaj mam fantastyczny humor, a jego głębie oddaje ta pocztówka. łagodność barw napawa do usmiechu i delikatności. Wycisza serce i pozwala spokojnie przepływać dobrym myślą. Uwielbiam kwiaty, uwielbiam ich kojący zapach, uwielbiam tworzyć z nich wszelakie kompozycje. 
Moi Drodzy. Dziś oficjalnie zaczynam dawno wyczekiwany urlop. Dziś także po raz pierwszy przylatuje do mnie przyjaciółka z Polski. Jestem tym stanem rzeczy bardzo podekscytowana i uradowana. Nie widziałam jej rok czasu, podobnie jak swoją rodzinę. Cieszę się zatem dzisiaj jak dziecko, że bede mogła pokazać jej miejsce w którym od lat żyje. I o Niebiosa Błagam! Dajcie nam ładną pogodę, abym mogła zabrać ją w niezwykle urokliwe zakątki Irlandii, w których można naprawdę sie zakochać, a takich tutaj cała masa, byleby pogoda była. Mam na to 4 dni :) a następnie razem z nią wracam do Kochanej Polski. Do Słońca! Do rodziców, braci i przyjaciół! Bardzo jestem dziś szczęśliwa . Zatem Kochani Moi - nie wiem czy w tym czasie zdążę się odezwać - więc dużo pocztóweczek życzę, napływu weny, humoru i dużo pozytywnej energii :) 
Do napisania po urlopie :) 

kwiatyYou may also like

3 komentarze:

  1. Udanego wypoczynku i naładowania baterii, żeby do następnego urlopu Ci ten dobry humor został :)

    OdpowiedzUsuń
  2. miłego urlopowania! bawcie się dobrze! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo dziękuje. Dawka słońca skumulowała we mnie energię na długi czas ( przynajmniej taką mam nadzieje) :)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)