Fajna sprawa - zaszyć się gdzieś w górkach w skalnym domostwie. Żyć z dala cywilizacji, z dala od elektryki, od rzeczy nowoczesnych, pon...

O moich marzeniach

/
4 Comments

Fajna sprawa - zaszyć się gdzieś w górkach w skalnym domostwie. Żyć z dala cywilizacji, z dala od elektryki, od rzeczy nowoczesnych, poniekąd ułatwiających nam życie. Na sobie nosić skóry upolowanego zwierza, gotować na rozpalonych gałązkach, nazbieranych w lesie. Budzić się o świcie wraz z śpiewem ptaków, mieć wiernego psa i parę kuz i owiec. Być panem swojego losu, czerpać życie takie jakie jest w istocie, naturalne, magiczne , spokojne... Walczyć o byt każdego dnia, aby mieć co zjeść na kolację. Poić się swojskim pitnym miodem i delektować mięsiwem. Żyć z dala od zgiełku, od pędzących na oślep ludzi za pieniędzmi. Brak rozwodów, zdrad, pospiechu, stresu, nieprzespanych nocy, zawiści, plotek, materializmu etc..


Fajna sprawa - mieć marzenia i chcieć aby tylko tymi marzeniami pozostały :) Bez prądu jak bez ręki ;)


You may also like

4 komentarze:

 1. A już się bałam, że gotowa jesteś porzucić cywilizację dla jakiejś górskiej jaskini i nieco uwspółcześnionej wersji Freda Flinstone'a przy domowym ognisku ;P
  Człowiek bez neta jak kwiat bez wody, uschnąć można ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie Moja Droga! Umarłabym ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. no doobra. nie napiszę piękne. ale zgodzę się, że bez prądu jak bez ręki, chociaż kilka dni bez cywilizacji .... fajnie byłoby;)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny ten domek w skale! :) podoba mi się!

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)