Hmmm...była słodka to teraz czas na tą przeslodzoną. To równiez jest składana kartka, cała rozpisana. Nadawczyni zaszczyciła mnie łamanym ...

Słodkiego miłego zycia, czyli przesłodzona kartka składana

/
3 Comments
Hmmm...była słodka to teraz czas na tą przeslodzoną. To równiez jest składana kartka, cała rozpisana. Nadawczyni zaszczyciła mnie łamanym angielskim i streszczeniem historii swego zycia. Jest młodziutką osobą, postarala się i chciała, podejrzewam, w jakiś sposob się wyzalic, przelewajac emocje na papier. Napisała duzo o sobie i swoim zyciu. Szczerze mówiąc to nawet jest miłe :)
Co do samej kartki - róz uznaje chyba jedynie na paznokciach i cieniach do powiek - ale i tu same pastele, choc w zupełnosci nie przeszkadza mi ta kartka ( dzieki Bogu to nie "Hello Kitty" )


Thank You so much Stephanie :)You may also like

3 komentarze:

  1. Sorry Marysiu, ale do mnie ta kartka jakoś nie trafia. Kojarzy mi się... bo ja wiem... z Krecikiem?

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdyby nie ten różowy to byłaby nawet ok. Całkiem ciekwie prezentują się takie kartki a'la wycinanki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Grey- szału nie ma, tym bardziej,ze fanką rózówego nie jestem. Kartka chyba zyskała moja sympatie ze wzgledu na miłe podejscie jej uprzedniej włascicielki. Jednak slowa, zawarta tresc duzo potrafi wpłynąc na nasze odczucia. I jak powyzej - gdyby nie roz , byloby ok, lubie artystyczne podejscie ;)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)