Przygoda z Journalem część kolejna! Nie ma przecież nic lepszego od kolekcjonowania wspomnień. To trochę tak, jakbyśmy zatrzymali na chwi...

Pamietnik Podróżniczy - Znaczki, Typografia, Bullet Journal etc...

/
2 Comments
Przygoda z Journalem część kolejna! Nie ma przecież nic lepszego od kolekcjonowania wspomnień. To trochę tak, jakbyśmy zatrzymali na chwilę czas i samego siebie. Taki podróżniczy pamiętnik to zbiór tego co najlepsze, a przy okazji pomaga nam otworzyć się twórczo. Dać się ponieść fantazji i kreatywności. Stworzyć coś wyjątkowego, nie tylko dla siebie ale i dla przyszłego pokolenia. 


W swoim nieco nietypowym bullet'cie chciałabym popracować nad techniką typografii. Piękne pismo, a czasem i nawet zwykłe słowo, potrafi dotrzeć do kogoś bardziej niż setki wypowiadanych słów. Wiem, że małymi kroczkami można podreperować tą technikę, potrenować rękę, która tak bardzo przyzwyczaiła się do klawiatury komputera, a ładne pismo zostało gdzieś tam w zeszytach ze studiów.
jak zrobić podróżniczy pamiętnik

znaczki do pamiętnika

jak zrobić pamiętnik

album podróżniczy, jak zrobić?


You may also like

2 komentarze:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)