Witajcie w ten piekny jesienny poranek, a skoro jest już wcześnie to czas zacząć dzień ze smakiem pysznej kawy . Choć bardzo lubie herbatę...

Co wybrać na popołudniową przekąskę? Filiżanka Kawy na pocztówce z Chin.

/
0 Comments
Witajcie w ten piekny jesienny poranek, a skoro jest już wcześnie to czas zacząć dzień ze smakiem pysznej kawy. Choć bardzo lubie herbatę - głównie w okresie jesiennym, to i tak jestem zdecydowaną kawaszką. Przyznaje, że ograniczam się tylko do dwóch dziennie, co jest znacznym wyzwaniem dla kogoś, kto wczesniej wypijał 5-6 filiżanek w ciągu dnia.

Zamiast tego, wypijam więcej wody oraz różnego rodzaju ziółka. Pamiętając o ochronie organizmu w te chłodniejsze dni oraz nawadnianiu się - jeśli woda, to koniecznie z imbirem oraz cytryną. 

 Pocztówka z kawą

Na przekąskę najlepiej wybrać owoce (suszone lub świeże) czy orzechy. Po takiej bowiem przekąsce, wcale nie mamy ochotę na cukier, który praktycznie wyeliminowałam ze swojej diety w 90%.

10% zostawiam sobie na małe zachcianki od czasu do czasu. Szczególnie teraz, kiedy to coraz chętniej sięgamy po słodycze. Wolę jednak piec sama i dodawać miodu czy daktyli. Jak widziecie cukier wydaje się być zbędny.


 Pocztówka z Chin

 Przekąska popołudniowa
You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)