Piekna pocztówka od blogowego znajomego. Jak dla mnie definitywnie wspaniała, po pierwsze pocztówka z ludzmi ( w tym wypadku kobieta), po ...

Tajlandźka Kobieta...

/
8 Comments
Piekna pocztówka od blogowego znajomego. Jak dla mnie definitywnie wspaniała, po pierwsze pocztówka z ludzmi ( w tym wypadku kobieta), po drugie posmak tradycjonalizmu i ta kolorystyka. Cudowna!

tajlandkastamp thailand
You may also like

8 komentarzy:

 1. świetne.
  a tak btw przy tej pocztówce. zamierzam sobie przekłuć nos, taki mały niebieski kamyczek chcę mieć na nosie, taki tyci tyci.
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ze zdjęcia jasno wynika, że biżuterii kobietom nigdy dosyć. uwielbiam styl orientu ale ja jednak za to wielkie koło bym podziekowała :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Aga, ja nosilam kolczyk w nosie kilkanascie lat, niestety ze wzgledu na prace musialam go zdjąć.Nie lubie zbyt obnosnego percingu ale na nosku malutki zgrobany kolczyk wyglada na prawde slicznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ mnie nos zabolał... ;D
  Nie noszę kolczyków, ale czasem aż mnie korci, żeby uszy przebić, żeby jakieś cudeńko ponosić :) Chociaż może nie aż tak przesadzone, jak to na kartce... ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe czy ta pani jedząc, to jedzenie przekłada środkiem kolczyka czy bokiem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie też podobują sie malutkie zgrabne kolczyki w nosie, ale nigdy sie nie odważyłam przekłuć nosa chociaż zawsze mi się to podobało. zawsze intrygowała mnie sprawa higieny :P np co robić jak sie ma katar?

  Petitek - dobre pytanie, ha ha ha, ta pani pewnie ma takie duże kolo zeby jedzenie bylo łatwiej przekładać :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Titania - ten kolczyk w zupełnosci nie przeszkadza, nawet podczas kataru. Nigdy nic mi sie przykrego nie wydarzyło w zwiazku z tym, oczywiscie mowa o malutkim kolczyku.

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)