Walentynki to święto dla wielu kontrowersyjne, a dla innych coś bez czego miesiąca lutego nie można sobie wyobrazić.  Miłość można okazyw...

Walentynkowe Kartki do Wydruku | Memories That Remain

/
0 Comments
Walentynki to święto dla wielu kontrowersyjne, a dla innych coś bez czego miesiąca lutego nie można sobie wyobrazić.  Miłość można okazywać sobie na wiele sposobów i przez cały rok, ale gdy natrafia się okazja aby celebrować to uczucie podwójnie, najlepiej zrobić to za pomocą słów. 

Słowa sprawiają, że zakochujemy się w drugiej osobie. Mają bowiem magiczną moc. Gdy dodamy do tego nieco uroku osobistego to na pewno trafi w nas strzała amora. 

Kartka do wydruku na walentynki

Poniższe kartki znalazłam na stronie thehousethatlarsbuilt.com, które zostały zaprojektowane przez Caitlin Watson Boyes. Dzięki takim projektom, wcale nie musimy wydawać pieniędzy na zakup takich kartek czy innych prezentów walentynkowych. 

Kartki te są na tyle piękne, optymistyczne i kolorowe, że cała reszta wydaje się być zwyczajnie zbędna. Wystarczy tylko drukarka i piękne kartki są już gotowe. Idealna opcja last minute ;)

 walentynkowa kartka

 Kartki na walentynki


Oryginał strony pochodzenia - walentynkowe kartki
Kartki do pobrania znajdziecie - walentynkowe kartki do wydruku

Zobacz również: Zabawna Kartka na Walentynki


You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)