Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubie gotować i piec, odkrywać nowe smaki i eksperymentować z jedzeniem, nawet jeśli nie zawsze wychodzi ta...

Wydruki kart do przepisów kulinarnych. PRINTABLE RECIPE CARDS

/
0 Comments
Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubie gotować i piec, odkrywać nowe smaki i eksperymentować z jedzeniem, nawet jeśli nie zawsze wychodzi tak jak powinno. Jednak praktyka czyni mistrza, prawda? 

Lubie jeść, chodź odkrycie tego zajeło mi dużo czasu i musiałam najpierw dostać alergii na niektóre produkty, aby uświadomić sobie, jak bardzo mi ich brakuje w codziennym życiu i jak wiele straciłam oraz jak dużo przez to zyskałam - odkryłam bowiem pasję do próbowania, smakowania, gotowania i ... jedzenia ;)

 wydruki na przepisy

Gdy więc zobaczyłam te piekne wydruki kart na przepisy na blogu cocoandmingo.com, nie mogłam się oprzeć aby podzielić się nimi z Wami, są bowiem warte uwagi i pomogą w łatwiejszej organizacji i uporządkowaniu naszych przepisów. Po wydruki zapraszam Was oczywiście na blog coco and mingo, które znajdziecie tutaj


You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)