W obecnych czasach zakup żelażka czy lodówki na wesele nie jest już specjalnie dobrym lub okazjonalnym wyborem. Państwo Młodzi najczęściej...

Weselne pudełka na koperty. Wedding card box.

/
0 Comments
W obecnych czasach zakup żelażka czy lodówki na wesele nie jest już specjalnie dobrym lub okazjonalnym wyborem. Państwo Młodzi najczęściej życzą sobie "prezent" pieniężny i sami decydują o tym, na co wydadzą ofiarowane składki. 

dekoracje na ślub

Przy planowaniu wesela warto brać pod uwagę na jakie dekoracje ślubne będziemy się decydować. Warto aby były one zarówno dekoracyjne jak i praktyczne.  Pudełko na koperty jest jednym z takich elemtów. Jest to bowiem idealna dekoracja nie tylko weselna ale również może nam posłużyć w czasie innych dużych okazji rodzinnych, jak np. rocznice ślubu czy okrągłe urodziny. Po zakończeniu zbierania kopert z danej uroczystości, takie pudełko może być używane także do przechowywania pamiątek i kartek z imprezy.

Wedding cards box

Pudełka na karty czy koperty, to naprawdę dobry pomysł, aby mieć je na swoim weselu. Niestety, często zdarza się tak, że w całym ślubnym zgiełku życzeń i ofiarowania kopert, cała ta sytuacja wymyka się spod kontroli i jest całkowicie nie na miejscu. Aby upewnić się, że nie zawstydzisz siebie i innych, pomyśl o tym planując swój ślub.

pudełka na ślubYou may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)