Pieczątki znane są od wieków, z czasem przekształacały swoją formę i zastosowanie. Dziś w dużej mierze służą do dekoracji nie tylko wyrob...

How to make your own rubber stamp? Jak zrobić własne pieczątki? DIY

/
4 Comments
Pieczątki znane są od wieków, z czasem przekształacały swoją formę i zastosowanie. Dziś w dużej mierze służą do dekoracji nie tylko wyrobów papierniczych ale i materiałów drewnaianych czy tekstylii. 
Kreatywność ludzką jest jednak bardzo twórczą machiną i zamiast wydawać pieniądze na nowe pieczątki, możemy je zaprojektować i stworzyć sami. Sposobów jest kilka i to dość oryginalnych i prostych. 

diy stamps
Postanowiłam zebrać 8 propozycji na zaprojektowanie własnej pieczątki, które możecie wykorzystać na kilka różnych sposobów.  

diy pieczątki

Źródła zdjęć - 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8


You may also like

4 komentarze:

  1. Ja właśnie zbieram się od dłuższego czasu, żeby zakupić gumki do mazania i wykonać takie pieczątki :) Ale jakoś zawsze mi się o tym zapomina :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Korek od wina, to takie oczywiste a jednak nie zawsze się o tym pomyśli :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nawet na ołówku! Ale pomysłowe :) I urocze jednocześnie. Gdyby ktoś spytał mnie o sposób wykonania pieczątki, to pierwszą moją myślą byłaby pieczątka z ziemniaka.

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)