Ten pomysł chodził już za mną od długiego czasu. Narodził się całkiem przypadkiem i gdy zapalając kolejną świeczkę i zużywając kolejne pud...

DIY - How to store stamps using a matchbox? Jak przechowywać znaczki używając pudełek po zapałakch?

/
0 Comments
Ten pomysł chodził już za mną od długiego czasu. Narodził się całkiem przypadkiem i gdy zapalając kolejną świeczkę i zużywając kolejne pudełko zapałek uswiadomiłam sobie, że mogłabym te pudełka jeszcze jakoś wykorzystać. Czas mijał a pudełka leżały, aż w pewnym momencie wpadłam na pomysł wykorzystania ich do znaczków jakich posiadam. 

matchbox diy

Nie kolekcjonuje znaczków, nie posiadam klaserów ale niektóre znaczki są tak piekne, że zasługują na nieco lepsze traktowanie. Z pomocą przyszła niezawodna tasiemka Washi, z którą uwielbiam pracować. Cały projekt jest bardzo prosty względem wykonania. Nie trzeba się tu ani namęczyć, ani kombinować. Wystarczy kilka minut aby stworzyć domek dla znaczków. 


pudełka po zapałkach diy

przechowywanie znaczków


stamps storage

how to store  stamps?

stamps diy project

W związku z powyższym rozpoczełam skrupulatne zbieranie pudełek i zaplanowałam sobie, że gdy uzbieram ich więcej, dokleje również nazwy krajów, z których pochodzą poszczególne znaczki. Myślę, że to znacznie pomoże mi w ich organizacji. Takie pudełka nie zajmują ani dużo miejsca, ani nie przeszkadzają, szczególnie, gdy je ładnie udekorujemy, wówczas nawet mogą posłużyć nam jako dekoracja

znaczki w pudełku


co zrobić ze znaczkami?
You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)