Zastanawiałam się co mam zrobić z ramkami, których już nie używam, aby ponownie mogły zachwycać mnie swoim wizerunkiem i kolorem, który w...

How to change the image of the picture frame using washi tape? Jak zmienić wizerunek ramki do zdjęć przy użyciu washi tape?

/
0 Comments
Zastanawiałam się co mam zrobić z ramkami, których już nie używam, aby ponownie mogły zachwycać mnie swoim wizerunkiem i kolorem, który wpasuje się w ogólne dekoracje mieszkania. Z pomocą przyszła niezawodna Washi Tape. To zadziwiające ile potrafi ta mała tasiemka
Pokazywałam Wam już wiele pomysłów na tym blogu, jak można ją wykorzystać w wielu przypadkach. Tym razem pokażę Wam, w jaki sposób ja ją wykorzystałam. 

washi tape pomysł

Poniższe ramki są plastikowe, wiec potraktowanie je farbą nie bardzo wydawało mi się być skuteczne. Zastosowanie tasiemki znacznie ułatwiło pracę i to bez brudzenia rąk;) Zaręczam, że nie ma prostszego sposobu na szybką zmianę. Co najważniejsze, zawsze mogę wrócić do jej pierwotnego wizerunku. 

washi tape projectidea with washi tape

washi tape ramka

washi tape blue

You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)