Kalendarz to rzecz niezwykle potrzebna i ufam, iż kady choć jeden posiada. Ten kalendarz jest jednak niezwykły - otrzymałam go w prezen...

Calendar 2014 with a theme of postcards (reprints) of Poznan. Kalendarz 2014 z motywem pocztówek (reprintów) z Poznania.

/
5 Comments
Kalendarz to rzecz niezwykle potrzebna i ufam, iż kady choć jeden posiada. Ten kalendarz jest jednak niezwykły - otrzymałam go w prezencie od innego postcrossera, który szczęśliwie dla mnie, postanowił mnie nim obdarować. Niespodzianka bardzo wyjątkowa, bo chyba nie muszę Wam tłumaczyć, jaką ma on wartość dla kolekcjonera pocztówek, nawet jeśli nie zawiera pocztówek, a jedynie wydruki reprodukcji. 

Kalendarz ten przedstawia bowiem reprinty miasta Poznań, fascynujące jak na przestrzeni lat zmieniają się miasta i okolice. Zawiera zbiór cudownych fotografii, zatrzymanych kadrów i zabiera mnie w podróż w czasie do miasta, w którym królują cudowne kamienice, brukowe uliczki i gwar sklepikarzy.


pocztówkowy kalendarzpoznański kalendarz

kalendarz z pocztówkamiYou may also like

5 komentarzy:

  1. Przepiękny prezent, do tego stylowy! Nic tylko pogratulować takiego nabytku :)

    OdpowiedzUsuń
  2. reprinty miasta Poznań - jak już to reprintem jest pocztówka przedstawiająca Poznań
    a ogólnie blog spoko :) powodzenia

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)