To już w piątek bedziemy celebrować uczucia zakochania i miłości. Wysyłać kartki walentynkowe czy kupować małe drobiazgi, albo zrobić co...

Valentine typography - beautiful words about love. Walentynkowa typografia - piekne słowa o miłości.

/
0 Comments
To już w piątek bedziemy celebrować uczucia zakochania i miłości. Wysyłać kartki walentynkowe czy kupować małe drobiazgi, albo zrobić coś własnymi siłami. Jedną z propozycji może być typografia. Oprawiona w ramkę, powieszona na ścianie lub oparta na stoliku czy półce, stanowić bedzie zarówno miły gest jak i element dekoracji w Twoim mieszkaniu. Internet daje nam w tym zakresie mnóstwo możliwości. Tworzone są wspaniałe projekty graficzne. Jeden z nich znalazłam u Jen, która dzieli się nim na swoim blogu. 

walentynkowa typografia

DOWNLOAD here 


Miłosne przekazy na kartce papieru - w końcu słowa znaczą tak wiele, to nimi odzwierciedlasz mnóstwo płynących prosto z serca emocji. 
Jest to też propozycja aby taki 'plakat' ofiarować ukochanej lub ukochanemu. Kolejne słowno-literowe propozycje znalazłam na blogu LuxeFinds.com


DOWNLOAD here 

"Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości. Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie".
Paulo Coelho


DOWNLOAD here 


You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)