Na rynku papierniczym spotykamy się z bogatą ofertą różnych notesów i kalendarzy. Nie trudno więc znaleźć coś odpowiedniego, coś co podp...

Make your own personal calendar using washi tape. Zrób swój własny osobisty kalendarz z użyciem washi tape.

/
0 Comments
Na rynku papierniczym spotykamy się z bogatą ofertą różnych notesów i kalendarzy. Nie trudno więc znaleźć coś odpowiedniego, coś co podpasowałoby w gusta wszystkim, aczkolwiek nie koniecznie jest to ostateczny wizerunek jaki chcielibysmy miec dla siebie. 
Nie wszystko jednak stracone, możemy ze zwykłego kalendarza zrobić swój własny, osobisty i przyjemny w wyglądzie i w celu własnych potrzeb. Ja bardzo lubie notować np. co zamierzam przygotować na kolejny dzień, robie sobie liste rzeczy do zrobienia na nastepne dni. Lubie mieć jakiś określony plan. Do tej pory używałam do tego celu zwykłego notesu, kartki papieru czy samoprzylepnych kartek. Chciałam jednak miec coś, gdzie bede miała wszystko, łacznie z datami i okazjami takimi jak np. czyjeść urodziny, aby tych dat nie pominąć. W tym celu wykorzystałam kalendarz reklamowy, zawierający kupony i zniżki. To darmowy kalendarz, do którego w sumie i tak nigdy nie zaglądałam, a szkoda, ba czasem są tam bardzo ciekawe oferty i kupony zniżkowe na różne wydarzenia w ciągu roku. Aby kalendarz ten nabrał nieco piękniejszej formy, ozdobiłam go taśmami washi i dokleiłam karteczki samoprzylepne. Aktualnie korzystam z niego codziennie i jestem bardzo zadowolona z efektu. 


You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)