Wysyłanie listów sprawia mi ogrom przyjemnosci. Z jednej strony daje poczucie, że przyczyniam się do utwalania dawnej metody korespondenc...

Letters have been sent - decorate the envelope! Listy, które poszły w świat - udekoruj koperty!

/
10 Comments
Wysyłanie listów sprawia mi ogrom przyjemnosci. Z jednej strony daje poczucie, że przyczyniam się do utwalania dawnej metody korespondencji, z drugiej zaś daje mi więcej możliwości aby zaskoczyć adresatów. 
W tym przypadku nie tylko postanowiłam zaskoczyć swoich korespondentów zawartością kopert ale ich ogólnym wizerunkiem. Zabawa z tape washi sprawia mi ogrom radości. Mój zmysł estetyczny i uwrażliwienie na piekne rzeczy w tym aspekcie bardzo się sprawdza i czuje się w swoim żywiole. 
To jak reprezentujemy siebie stanowi istotną rolę również w kwesti naszego poznania. Korespondencja z osobami, których osobiscie nie znamy, pozawala nam na uwolnienie swego image w sposób bardziej kreatywny. Mam nadzieje, że adresaci będą zadowoleni. 

letters postcrossingKolorowe, urocze i pastelowe - to mój najczęstszy wybór jeśli chodzi o wszelakie papiernicze dekoracje. Tym razem nie postąpiłam inaczej, fikuśne i przypominające mi o wiośnie, tasiemki, rzucając się na plan pierwszy. Również kolorowy sznureczek znalazł swoje zastosowanie. Bardzo podoba mi się związywanie kopert w ten sposób.

send a letter
You may also like

10 komentarzy:

 1. koperty są przepiękne... myślę, że każdy wręcz marzy, by dostać właśnie takie przesyłki :) gratuluję talentu ;)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne. Ja bym na pewno była zadowolona z takiego listu. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam listy ! sama też wiele ich piszę i za każdym razem staram się stworzyć unikatową kopertę... nie zawsze mi to wychodzi i nie mam takiego talentu jak Ty, ale wydaje mi się , że bądź co bądź odbiorcy tych listów zawsze są zadowoleni, gdy widzą moje starania :)
  Masz prawdziwy talent, aż chciałoby się taki list dostać :)
  xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starania zawsze każdy doceni, ważne aby nie przestać się starać.
   Goraco pozdrawiam

   Usuń
 4. Jejku, koperty są cudne! *o* Zazdroszczę talentu, aż chciałoby się dostać taki list ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne :3
  Na ile starcza taka taśma?

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)