Miesiąc luty od razu nasuwa nam przyjemne refleksji i rozgrzewa serca, szczególnie gdy zbliza się dzień Świętego Walentego - dzień miłości...

10 most beautiful vintage postcards of love - what a postcard to send on Valentine's Day? 10 najpiekniejszych pocztówek miłosnych w stylu vintage - jaką pocztówkę wysłać na walentynki?

/
4 Comments
Miesiąc luty od razu nasuwa nam przyjemne refleksji i rozgrzewa serca, szczególnie gdy zbliza się dzień Świętego Walentego - dzień miłości. Tradycyjnie więc otwieramy nasze serca, w wiekszym lub mniejszym stopniu i próbujemy zaskoczyć naszą wybraną walentynkę miłosnym wyznaniem. 
W okresie nastoletnim ma to jakąś podwójną magię i oczekiwało się z niecierpliwością listonosza z kartkami i pocztówkami od kogoś, kto wyznał coś od serca ;) 

Postanowiłam zebrać i przedstawić Wam mój subiektywny wybór 10 najlepszych pocztówek na Walentynki w stylu vintage. Jako, ze ten styl urzeka mnie najbardziej - przepełniony aniołkami, gołabkami i sercami - czy może być bardziej uczuciowo i romantycznie? :)

1. 

moja walentynka


2.  

walentynkowa pocztówka vintage

3. 

walentynkowa pocztówka

4. 

kartka na walentynki

5. 

pocztówka na walentynki vintage

6.


7. 

styl vintage na pocztówce

8. 


9.


10. 

odrobine miłościYou may also like

4 komentarze:

 1. Piękne pocztówki w stylu vintage. Do tego stylu często wracamy nawet robiąc współczesne kartki. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się i warto do tego wracać, są ujmująco piekne i z lekką nutą senymentu oraz romantyzmu.

   Usuń
 2. 1, 6 i 10 najbardziej mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)