Potrzeba naprawdę nie wiele aby stworzyć coś unikatowego. Przekonuje mnie o tym Amy , która dzięki swojej pomysłowości, sprawiła, że pap...

Papierowe Torebki + Washi Tape ! { Paper Bags + Washi Tape = Perfect Combination }

/
1 Comments

Potrzeba naprawdę nie wiele aby stworzyć coś unikatowego. Przekonuje mnie o tym Amy, która dzięki swojej pomysłowości, sprawiła, że papierowe torebki i washi tape to doskonałe połączenie, które zmieniają wizerunek szarego, z pozoru nieatrakcyjnego przedmiotu.

Kreatywnie, prosto i ze smakiem, o taki rezultat przecież nam chodzi. Jestem pewna , że i Wam spodobają się te Amy's pomysły i zachęcą do własnego tworzenia pomysłowych dekoracji na opakowania i torebki.


diy na torebki z papieru


washi tape na torebce

taśma dekoracyjnapapierowe torebkiYou may also like

1 komentarz:

  1. Ta pierwsza torebeczka piękna! Idealna na drobne upominki dla gości weselnych <3 może skorzystam z pomysłu tylko w nieco innej kolorystyce ;) Jeśli masz ochotę odwiedzić mojego bloga, w którym opowiadam o naszych przygotowaniach do ślubu to zapraszam http://myperfectwedday.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)