Grudzien już się zaczął, najwyższa juz poro zabrać się porządnie za przygotowania, w tym rownież prezentów. Warto zadbać o to aby były opa...

5 Free Printable Christmas Labels {Swiateczne etykiety na prezenty}

/
2 Comments
Grudzien już się zaczął, najwyższa juz poro zabrać się porządnie za przygotowania, w tym rownież prezentów. Warto zadbać o to aby były opakowane starannie i od serca. 
Jeden przykład ekonomicznego opokowania prezentów przy użyciu czasopismu lub kolorowego magazynu, możecie zobaczyć tutaj. Dzisiaj natomiat przedstawie Wam kilka propozycji etykiet ( tak wiem - znowu, ale naprawdę bardzo lubię taką formę uatrakcyjniania czymś uroczym i niewielkim). Takie etykiety nie tylko dekorują ale również możemy zapisać na nich krótkie zyczenia czy imię dla osoby, dla której przeznaczony jest prezent. Możemy je również doczepić do kwiatów czy butelki wina. Możliwości są dowolne. 


holiday labelschristmas labels


świąteczne etykietyYou may also like

2 komentarze:

  1. Świetne etykiety, najbardziej podoba mi się ostatni zestawik :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam!!! Te pierwsze są moimi ulubionymi, ale wszystkie są genialne :) A czy znalazłaby się jakaś fajna etykietka "Postanowienia noworoczne" ? :D Właśnie czegoś takiego aktualnie poszukuję :) W razie w, proszę o kontakt :D Chętnie skorzystam :)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)