Jeśli nie masz pomysłu na prezent , być może to rozwiązanie bardzo Ci się spodoba. Zdjęcie znalazłam na pinterest.com i od razu zyskało...

Ideas Gift - Phot Album - DIY {Pomysł na prezent, czyli jak samemu wykonać album}

/
2 Comments

Jeśli nie masz pomysłu na prezent , być może to rozwiązanie bardzo Ci się spodoba. Zdjęcie znalazłam na pinterest.com i od razu zyskało moją aprobatę . W końcu nic tak nie cieszy jak prezent zrobiony własnoręcznie, podarowany od serca! Wykonanie jest na tyle proste i zilustrowane , że nie muszę tego opisywać. Pamiątka rodzina, prezent dla przyjaciela ze spólnie spedzonych wakacji. Ja ucieszyłabym się z takiego zbioru fotografii. Kolejny dowód na to, że czasem najprostsze rozwiązania , potrafią być najbardziej efektowne. Nieco papieru, sznurka , kleju i zdjęć - do dzieła ;)
Spraw komuś radość i przygotuj sam taki album.

diy album na zdjęciaYou may also like

2 komentarze:

  1. Uwielbiam własnoręcznie robione prezenty, ale raczej dostawać, bo gdy sama zabieram się, aby coś takiego stworzyć, to rzadko kiedy wychodzi :/ Raczej nie mam zdolności artystycznych. Chociaż gdy byłam małą dziewczynką to coś tam się z bratem wymyślało dla rodziców na Gwiazdkę. Szukało instrukcji w Internecie i do dzieła.
    Poza tym zauważyłam, że ostatnio coraz rzadziej wywołuje się zdjęcia - większość ma swoje miejsce tylko w folderach na komputerze...
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zrobiłam już kiedyś taki album na prezent. Ale mimo wszystko, to pracochłonne zajęcie, zwłaszcza jeżeli chce się go ozdobić. Ale warto. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)