Te małe ilustracje znalazłam u  Ashley Horton ,  która na swojej stronie przedstawiła kilka sposóbów ich użycia. Są idealne do zaznacze...

Jak wykorzystać mały motyw obrazkowy w celu dekoracji?

/
2 Comments

Te małe ilustracje znalazłam u  Ashley Horton ,  która na swojej stronie przedstawiła kilka sposóbów ich użycia. Są idealne do zaznaczenia zeszytu, udekorowania okazyjnej kartki,  naklejenia na kopertę lub pocztówkę, czy do zrobienia małej broszki. 

These small images I found in Ashley Horton website, who at present are several ways to use them. They are ideal for marking notebook, bargain decorate cards, stuck on an envelope or postcard, or to do a small brooch.

Już teraz możecie je pobrać - > Download HERE


naklejki za darmoYou may also like

2 komentarze:

  1. Ja też odkryłam kopalnie naklejek i brazków na pocztówki. Jest to dość nietypowe rozwiązanie, a dokładnie edytor grafiki PicMonkey. Ściągamy biały obraz, otwieramy w programie, naciskamy na motylek i wybieramy interesujące nas wzory (są też motywy znaczków itd.. ), zapisujemy, drukujemy i voila! Idealne zajęcie na zimowe wieczory :)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)