Inicjatywa pisania listów nieustannie się poszerza i zatacza swoje kręgi na różnych portalach społecznościowych. Na przykład tutaj - > ...

Miodowa papeteria na listy - do wydruku.

/
3 Comments
Inicjatywa pisania listów nieustannie się poszerza i zatacza swoje kręgi na różnych portalach społecznościowych. Na przykład tutaj - >  Klub promocji pisarstwa listowego.  Uważam, że należy takie organizacje i akcje propagować, myślę, że osoby, które czynnie biorą swój udział w postcrossingu, nie trzeba do tego namawiać i przekonywać. 

Ostatnio Agnieszka , opublikowała na swoim blogu inforamcje , gdzie można zakupić ciekawą papeterię. Ja natomiast pokaże Wam dziś miejsce, gdzie ciekawy projekt papeteri można pobrać z internetu.  Kolorowy tusz, papier i drukarka. To generalnie wszystko co potrzebujemy (łącznie z dostępem do internetu). 


Pozostając przy pszczelich klimatach, sądzę , ża taka miodna propozycja może niektorym się spodobać. 

Jeśli Wam odpowiada , zapraszam do pobrania TUTAJ
( ALGM_SuperSweet_Freebies_Kit05.zip)
You may also like

3 komentarze:

 1. Re-wel-ka! Te miodowe klimaty kojarzą mi się z klasami I-III SP kiedy to bylam w gromadzie zuchowej Pracowite Pszczółki i byłam szóstkową miodnych pszczółek! Co za przezycia;) Papeteria jest śliczna i warto wykorzystać taki wariant, gdyż jest a) darmowy b) bardzo efektowny c) mniej rozpowszechniony wśród postcrosserów no i d) przesyłka jest GRATIS ;) Żeby w komentarzu pozostawić odpowiedni ślad, jak na angielską blogerkę napiszę kilka słówek od Brytyjczyków;) I LIKE IT! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy za wspomnienie o naszej inicjatywie.
  Pozdrawiam
  Ania 1/4 założycieli Klubu Promocji Pisarstwa Listownego

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za wspomnienie o naszej inicjatywie.
  Pozdrawiam
  Ania - 1/4 założycieli Klubu Promocji Pisarstwa Listownego

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)