Miesiac sierpien pomału dobiega końca , dla wielu oznacza to rownież koniec wakacji i letnich urlopow. Z pewnoscią dotyczyczy to uczniów ,...

Back To School / DIY

/
2 Comments
Miesiac sierpien pomału dobiega końca , dla wielu oznacza to rownież koniec wakacji i letnich urlopow. Z pewnoscią dotyczyczy to uczniów , ktorzy wraz z nowym miesiącem wracaja do szkoł. 
Dla niektorych powrót oczekiwany, dla innych nieco mniej, jedno jest pewne - szykuje sie nowa "wyprawka". 
Osobiscie uwielbialam zapach nowych książek i papierow do okładania zeszytów. Nic bardziej przyjemnego nie moglo wiazać się z powrotem niż nowy asortyment szkolny. Ku rozpaczy rodziców i ich kieszeni niestety;)

Tymczasem na rynku papierniczym prawdziwy ruch z wielkimi szydlami na wejściu "Back to School". Jednym z ciekawych asortymentow ma nam do zaproponowania sklep Hema. Oferuje komplety ciekawych papierniczych projektow w zakresie wzoru i ilustracjii. 
 

back to school hemaW sklad nie wchodzą tylko ciekawie zdobione zeszyty, ale i ołówki, etykiety, papier zdobniczy, teczki rysunkowe czy modne w tym sezonie washi tape oraz wiele, wiele innych akcesorii z ciekawymi pieczątkami włącznie. Wszystko z możliwością do kompletowania i możecie mi wierzyć na slowo,  ze aż oko cieszą takie cudeńka. 

Niemniej jednak dla tych, którzy cenia sobie własne oprawianie książek i zeszytów, mam inna ciekawą propozycję , którą znalazłam TUTAJ.
You may also like

2 komentarze:

  1. Zapach książek... uwielbiam! :) A zakupy przed nowym rokiem szkolnym to dla mnie istny raj ! ;) No i szukanie oryginalnych pomysłów ! To jest to,co lubię najbardziej :) Super post, pozdrawiam :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Koniec wakacji dotyczy również nauczycieli ;) Dla siebie wyprawki kupować nie muszę, ale syn jeszcze nie do końca wyposażony. Dobrze, że nie jest dziewczyną, to nie wymaga za wiele ;) Świetny wpis! Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)