Co prawda karnawał daleko za nami lub przed nami :) ale maski są ponadczasowe i chętnie wykorzystywane na różnych przyjęciach i okazjac...

Sowia Maska dla dzieci i dorosłych.

/
0 Comments

Co prawda karnawał daleko za nami lub przed nami :) ale maski są ponadczasowe i chętnie wykorzystywane na różnych przyjęciach i okazjach. Nie tylko dla tych najmłodszych ale i dorośli chętnie po nie sięgają. Takie przyjęcia to mnóstwo dobrej zabawy, więc warto o tym pomyśleć , jeśli organizujesz jest dla siebie lub kogoś. Autorkę prac Pauline Grayson możecie znaleźć na sweetmuffinsuite.com. Bardzo inspirująca strona z ciekawymi propozycjami. 


Carnival is far behind us or ahead of us, but masks are timeless and can be used for parties and occasions. Not only for the children but also for adults. At these parties is a lot of fun, so you might want to think about it, if you organize it to yourself or someone. The author of the mask work is Pauline Grayson can be found on sweetmuffinsuite.com. A very inspiring site with interesting propositions.

Kliknij poniższą ikonę aby pobrać szablon maski.


You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)