W powietrzu czuć już długo oczekiwaną przez wszystkich wiosnę. Aż chciałaby się powiedzieć - w końcu!  Zima 2013 nie była łaskawa , spr...

Okazyjne kartki z uroczymi kwiatkami, czyli proste prezenty bywają najlepsze. (cards with lovely flowers - simple gifts are often the best)

/
0 Comments

W powietrzu czuć już długo oczekiwaną przez wszystkich wiosnę. Aż chciałaby się powiedzieć - w końcu! 
Zima 2013 nie była łaskawa , sprawiła ,że mieliśmy jej dość podwójnie. Ale to już przeszłość. Czas na nowy etap tego roku - ten pogodniejszy, cieplejszy i bardziej radosny. 
Abstrahując jednak od tej wiosennej aury za oknem, warto pomyśleć o zbliżających się okolicznościach, jak np. dzień matki i ojca, imieniny i urodziny. Nie piszę o tym bez przyczyny, bowiem sama będę miała nieco dylematów tegorocznej wiosny i lata, z prezentami dla bliskich. Na stronie sparki.pl znalazłam kilka pomysłów, głównie gadżety, które mogą Was zainspirować do prezentów na niewielkie okazje. Ja wiem doskonale, że mała lecz wyjątkowa rzecz , może ucieszyć bardziej niż wielkie, drogie prezenty. 
Sama ta kłódeczka jest prześliczna :)


No dobrze, ale nie o tym miał być dzisiejszy post, tylko o okazyjnych kartkach z uroczymi kwiatkami. Poniższe projekty są bardzo proste w wykonaniu, oraz są idealnym dowodem na to, że prosta rzecz może być równie atrakcyjna , a najlepsze jest w tym to, że coś takiego możemy zaprojektować i wykonać sami ( ponownie namawiam do wynurzenia waszych talentów).

W internecie istnieje niezliczona liczba blogów, których autorzy tworzą najprzeróżniejsze kwiatki z zastosowaniem tzw. metody scrapbookingu, warto się i nimi zainspirować:) 
Jeden z ciekawszych znalazłam Tutaj. Autorka bloga w jednym z postów pokazuje jak wykonać piekne kwiatki na okazyjne kartki -> Klik. (<- tutorial)

You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)