Drewniana pocztówka może być idealnym sposobem aby kogoś przyjemnie zaskoczyć. Taki podarunek, jest nie tylko oryginalny i wyjątkowy, al...

Jak zrobić swoja własna oryginalna drewnianą pocztówke ?

/
0 Comments

Drewniana pocztówka może być idealnym sposobem aby kogoś przyjemnie zaskoczyć. Taki podarunek, jest nie tylko oryginalny i wyjątkowy, ale można go też wykorzystać jako obrazek i powiesić na ścianie :)
Plus - nie zniszczy się tak jak papierowa pocztówka. W swojej kolekcji posiadam jedną drewnianą pocztówkę, która przywędrowała do mnie aż z Nowej Zelandii. Jest unikalna pod każdym względem. 
Nie potrzebuje do niej albumu czy ochronnej foli, za to znakomicie prezentuje się na półce, w dodatku drewno, zawsze przecież jest modne :) 
Dziś zainspirowana stroną www.rootsandwings.com.au postanowiłam pokazać Wam jak wykonać samemu ten oryginalny prezent, czy  formę pozdrowień .


Wooden postcard can be the perfect way to make someone a pleasant surprise. This gift is not only original and unique, but it can also be used as a picture and hang it on the wall :)

Plus - don't destroy the paper as a postcard. In my collection I have a wooden postcard that came to me all the way from New Zealand. It is unique in every way.
I don't need for her album or protective staff, but looks great on the shelf, in addition to wood, and it is always fashionable :)
Today, inspired by the website www.rootsandwings.com.au decided to show you how to do this yourself original gift, or a form of greeting.


 Potrzebne będzie : 


- drewniany prostokąt 
- czarny ołówek lub wodoodporne pisaki 
- ozdobne pieczątki (wedle uznania) 
- coś ostrego do wyrycia w drewnie 
- oraz szczypta wyobraźni :) 

To tyle, reszta zależy już od Was samych i Waszej kreatywności. 
Prawda, ze to proste ? :)


You will need:

- Wooden rectangle
- Black pencil or waterproof pen
- Decorative stamp
- Something sharp to write in the wood
- And a bit of imagination :)

That's it, the rest is up to you and your creativity.
True, it's easy? :)
You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)