Ciekawe koperty  to coś, co możemy wykonać sami, głównie istotne wówczas, gdy w sklepie pasmanteryjnym nie możemy znaleźć tego, co w spos...

10 kreatywnych pomysłów na koperty - 10 creative envelope ideas + Tutorial !

/
0 Comments

Ciekawe koperty  to coś, co możemy wykonać sami, głównie istotne wówczas, gdy w sklepie pasmanteryjnym nie możemy znaleźć tego, co w sposób szczególny przypadłoby nam do gustu.
Koperta taka może wyrażać nasze odczucia i refleksje, czy też przekazywać wiadomość w prosty i zrozumiały, dla odbiorcy, sposób. Warto czasem otworzyć się na kreatywność i własne manualne zdolności, poświęcić chwilę i wykonać coś samemu - satysfakcja podwójna gwarantowana :)

Interesting envelope is something we can do ourselves, especially important when in a store you can't find what is accounted for in a special way to our taste.
This envelope can express our feelings and thoughts, or pass the message in a simple and understandable for the audience, way. It is time to open up to your own creativity and manual abilities, take a moment and do something yourself - double satisfaction guaranteed :)

Linki naprowadzające z tutorialami  znajdują się w podtytułach kopert.  
Links homing of tutorials can be found in subheadings envelopes.
You may also like

Brak komentarzy:

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)