Grudzień to taki emocjonujący miesiąc, zawsze bardzo intensywnie wyczekiwany.  To nie tylko Święta czy Nowy Rok, dla niektórych to równi...

Roku Nowego 2013

/
2 Comments
Grudzień to taki emocjonujący miesiąc, zawsze bardzo intensywnie wyczekiwany. 
To nie tylko Święta czy Nowy Rok, dla niektórych to również celebrowanie urodzin , swoich lub czyiś, imienin, rocznic ... Grudzień to także miesiąc podsumowania całego roku. Chwila refleksji , planów na przyszłość i nadziei, bez której nie moglibyśmy ruszyć na przód.

 Happy New Year

Jaki był dla Was ten rok ? Pamiętajcie, że nawet jesli niekoniecznie był przychylny, zawsze warto wrócić wspomnieniami do tych pieknych chwil, dobrych decyzji i sytuacji , które się już wydarzyły. Taka reasumpcja też jest potrzebna i dodatkowo znacznie przyjemniejsza niż rozpatrywanie samych niepowodzeń. To teraz pomyślcie o tych pieknych chwilach i przyjmijcie, że przyszły rok, od którego dzielą nas już tylko godziny, bedzie jeszcze bogatszy w takie wspaniałe momenty w naszym życiu i tego właśnie Wam i sobie życzę.  


You may also like

2 komentarze:

  1. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! I tylko zadawalających Cię kartek :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tobie również Romanku :) Najlepszego !

      Usuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)