Finlandia to kraj tysiąca jezior. Bogactwo miejscowych wód zrodzone w następstwie ery polodowcowej, połączone z siecią...

Raj dla wędkarzy.

/
2 Comments

Finlandia to kraj tysiąca jezior. Bogactwo miejscowych wód zrodzone w następstwie ery polodowcowej, połączone z siecią dobrych dróg i usług, czynią z naszego kraju miejsce spełnienia marzeń każdego rybaka. Czekają na Ciebie błękitne jeziora obsiane wysepkami oraz drewniane domki letnie na wybrzeżach i wyspach.

Okręg Tampere, położony na zachodnim wybrzeżu fińskiej krainy jezior, jest prawdziwym rajem dla wędkarzy. Powierzchnia wód stanowi prawie 15 % całego obszaru, który oferuje niezliczone możliwości uprawiania połowów różnymi metodami przez cały rok. Na terenie okręgu Tampere spotkasz się z szeroką ofertą innych atrakcji. Tampere, trzecie co do wielkości miasto w Finlandii, liczące 200 000 mieszkańców, jest nowoczesnym ośrodkiem kultury i życia gospodarczego. Znajdują się tutaj centra handlowe, restauracje, muzea, wesołe miasteczko i teatry. Miasto organizuje również wiele imprez. Szukając odpoczynku od zgiełku miasta, ciszę, spokój oraz wspaniałą i czystą naturę znaleźć możesz podczas leśnych wędrówek i odwiedzając parki narodowe regionu.     


You may also like

2 komentarze:

 1. Interesujacy post
  Kisses
  Aga

  Check my new post
  www.agasuitcase.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Finlandia jest taka piękna, myślę, ze można pokazać ja z lepszej strony..

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)