Bardzo ładna kartka z ciekawymi elementami. Nie jest zwyczajną pocztówką, bardziej reklamową ulotką w postaci widokówki. Pomimo tego otrzy...

Russia - Moscow

/
4 Comments
Bardzo ładna kartka z ciekawymi elementami. Nie jest zwyczajną pocztówką, bardziej reklamową ulotką w postaci widokówki. Pomimo tego otrzymałam również uroczy list od Iriny, przetłumaczyła mi również wszystkie informacje zawarte na odwrocie kartki. Uznałam ,ze warto docenić to,że przyłożyła się do tego solidnie. 
Zatem w skrócie - "Stary Park" w Kabardinka został  zaprojektowany przez Alexsandra Alekseev. Nadawczyni  napisała,że ów park, nie jest duży ale za to naprawdę interesujący tym bardziej,że jest tam wiele egipskich elementów budowy a także i greckich. Niebywała jest również wszelaka roślinność w nim się znajdująca, również ta egzotyczna. Do tego dodam, że Kabardinka znajduję się tuż przy Morzu Czarnym :) I te rosyjskie znaczki...ach!
You may also like

4 komentarze:

  1. Całkiem ciekawa ta kartka, egipskie elementy w rosyjskim parku - kto by pomyślał ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zupełnie nie moskiewska i dlatego całkiem fajna!

    OdpowiedzUsuń
  3. Dokładnie, coś zupełnie innego, nowego, ciekawego :)

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)