Któż z nas nie zna tego filmu - "Dirty Dancing" , znany również jako "Wirujący Seks" . Dzieki właśnie tej amerykańskie...

"Dirty Dancing", znany również jako "Wirujący Seks"

/
5 Comments
Któż z nas nie zna tego filmu - "Dirty Dancing", znany również jako "Wirujący Seks". Dzieki właśnie tej amerykańskiej produkcji wielką sławę zdobył Patrick Swayze. Wszystkich również zszokowała wieść o jego śmierci we wrześniu ubiegłego roku, pomimo tego,że wykryto u niego rok wcześniej dość złosliwy  nowotwór trzustki. To tyle jeśli chodzi o tematykę, myślę ,ze więcej nic pisać nie muszę. Film ten jest już niczym klasyk. Zaproponuję tylko, równie znaną i piekną nutkę, którą osobiście bardzo lubię :

"Dirty Dancing", znany również jako "Wirujący Seks"

  Zastanawiacie się dlaczego o tym piszę? Otóż ze względu na tą jakże piękną kartkę, którą otrzymałam przez oficjalne PC od Kamili z Polski :) To już druga oficjalna pocztówka z Polski. Do tego pozwoliłam sobie zaprosić Kamilę na nasze forum i wczoraj zalogowała się i jest już jedną z nas Drodzy Deltiolodzy.

You may also like

5 komentarzy:

 1. powoli zaczynają się nam kończyć b&w kartki, też chciałem Ci ją wysłać, na szczęście wysłałem inną i wciąż jestem dobrej myśli - nie masz takiej w swojej galerii :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Grey' dobrze,ze śledzisz Google Picasa ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. mmmm.... uwielbiam tą kartkę....

  Margot

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubiłam Patricka S. Szkoda, że go juz nie ma z nami. Przeszedł przez takie piekło na ziemi!

  OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)