Piękny czarno-biały widoczek na Lublin. Już kiedyś dostałam podobną panoramę z Torunia. Zatem posiadam już dwie istne panoramiczne pocztów...

"Dziwny jest ten Świat"

/
2 Comments
Piękny czarno-biały widoczek na Lublin. Już kiedyś dostałam podobną panoramę z Torunia. Zatem posiadam już dwie istne panoramiczne pocztówki z dwóch miast Polski :) 


Będę szczera - największe wrażenie i tak zrobił na mnie znaczek z Niemenem....ach, aż mam ochotę na pocztówkę z nim. To przypomniało mi, że również moja Mama kolekcjonowała pocztówki , ale tylko z zespołami, pamiętam, że posiadał w swoim mimo, że skromnym to naprawdę zacnym zbiorze m.in. Abbe, Czerwone Gitary, oraz wiele starych już wykonawców wokalnych. Muszę spytać przy najbliższej okazji czy je jeszcze gdzieś tam ma :) Nie mogłabym sobie podarować tej ów uczty muzycznej. Uwielbiam Niemena! 
Utwór ten cały czas jest ponadczasowy i zapewne nigdy nie przestanie nim być.Moniko, serdecznie Ci dziekuje.


You may also like

2 komentarze:

  1. hehe.. tak coś czułam, że znaczek ci się spodoba. Miał być już na poprzedniej kartce, ale za mało miejsca było to musiałam znaleźć większą kartkę :D Bo nie widziałam, że w kopercie też może być.

    OdpowiedzUsuń
  2. Niemen, zdecydowanie zgadzam się z Tobą!

    OdpowiedzUsuń

W statystykach komentarzy mam ponad 400 stron spamu , fajnie ,że mnie odwiedzacie, ale jeszcze milej gdy bedziecie pisac na temat :)
Za każdy wartościowy komentarz dziękuje z całego serducha, to mobilizuje ! :)